ייבוש חול מתחת לריצוף

ייבוש חול מתחת לריצוף השאירו פנייה ונחזור בהקדם
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

ייבוש חול מתחת לריצוף – פעולה מהירה מונעת נזק משמעותי


נפלו לכם מים על הריצוף? כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להעביר סמרטוט. לעיתים יהיה מדובר מבחינתכם על מאמץ מינימלי שלא תייחסו לו חשיבות. אך מה קורה כאשר החול שנמצא מתחת לריצוף מתרטב? במקרה כזה כמובן שלא תוכלו להעביר סמרטוט על מנת לייבש אותו. כדי שתוכלו לבצע ייבוש חול מתחת לריצוף יהיה עליכם להזמין איש מקצוע מיומן. הרי אתם באופן עצמאי לא תוכלו להגיע אל החול שנמצא מתחת לריצוף. נדגיש כי תגובה מהירה שלכם עשויה למנוע נזק רב בעתיד הנראה לעין.

מדוע אי אפשר להשאיר את המצב כפי שהוא?

יש כאלה שיחשבו כי הכי טוב יהיה להשאיר את המצב כפי שהוא. הרי למה צריך להתאמץ על מנת לייבש את החול הנמצא מתחת לריצוף? נדגיש כי מדובר על ההחלטה הכי פחות טובה שתוכלו לקבל. כאשר החול שנמצא מתחת לריצוף רטוב עלולות להופיע לא מעט בעיות. הריצוף של הבית עשוי להיהרס כי המצע עליו הוא יושב איננו יציב. יכולות גם להופיע כל מיני סימני עובש ופטריות על הריצוף.

מדוע מהירות התגובה כל כך משמעותית?

כל זמן שהריצוף רטוב, הבעיות שציינו בפסקה הקודמת עשויות להופיע. ככל שתתקנו את המצב במהירות, כך תוכלו למנוע מאותן בעיות להגיע. אם תצליחו לתפוס את הנזילה והרטיבות בזמן, תוכלו למנוע נזק משמעותי. ככל שתתמהמהו עם ביצוע המשימה, כך המצב עלול להיות חמור מבחינתכם. בסוף תמצאו את עצמכם נאלצים להתמודד עם נזק חמור שהיה ניתן למנוע אותו על ידי תשומת לב.

כיצד אפשר לזהות נזילה מתחת לריצוף?

כדי שתוכלו לבצע ייבוש חול מתחת לריצוף תצטרכו לזהות את הנזילה בזמן. מכיוון שהנזילה מתרחשת מתחת לריצוף, לעיתים עשוי להיות קשה מאוד לגלות אותה. הסימן הכי מובהק להימצאות של נזילה הוא שעון המים של הדירה. אם כל הברזים בדירה סגורים והשעון ממשיך לעבוד, ככל הנראה שישנה נזילה באזור מסוים. בנוסף אם קיבלתם חשבון מים מופרז, זה בהחלט עשוי להיות סימן לנזילה שנמצאת אצלכם בבית.

ייבוש חול מתחת לריצוף
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם