רטיבות בקירות

רטיבות בקירות? בואו לפתור את הבעיה!
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

רטיבות בקירות: איך אפשר להעלים רטיבות בקיר?

אם עדיין לא התמודדתם עם רטיבות המופיעה בקירות, ככל הנראה זה עניין של זמן. כל אחד יתמודד בשלב כזה או אחר עם רטיבות המופיעה בקיר, ולכן צריך לדעת מה עושים. אם תעשו בחירות לא נכונות, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית. בעיה שבה לא תדעו איך להעלים את הסימנים המציקים הללו. הסימנים יהיו כאלה שיפגעו בנראות של הדירה, והם גם עלולים להביא סכנה בריאותית של ממש.

תמיד יש סיבה לרטיבות בקיר

חשוב שתבינו כי רטיבות בקירות של הבית לא מופיעה סתם כך. תמיד ישנה סיבה מסוימת שבגללה הסימנים הללו מופיעים. כך שאם תבחרו להתעלם מהסימנים הללו, לא בטוח שתוכלו לפתור את הבעיה. אתם רק תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה הבעיה מחמירה. לכן ההחלטה הכי פחות טובה מהצד שלכם תהיה להתעלם מהסימנים הללו. תוך זמן קצר תוכלו לראות איך הסימנים הללו מתפשטים בכל רחבי הבית. פתאום באזורים שונים תתחילו לראות את אותם הסימנים.

קודם כל צריך לטפל בנזילה

הסיבה הראשית שבגללה מופיעה רטיבות על הקיר היא הימצאות של נזילה. נזילה מביאה לכך שהמים שנשפכים לכל עבר מרטיבים את הקיר ועלולים לגרום רטיבות בקיר פנימי. אם אתם רוצים להתמודד עם הרטיבות בצורה יעילה יהיה עליכם להתמודד עם הנזילה. כל עוד הנזילה נותרת בעינה, הרטיבות תופיע כמעט בכל רגע נתון. רק כאשר תסיימו לטפל בנזילה, תוכלו להתחיל להתמקד בסימני הרטיבות. סימני הרטיבות כשלעצמם הם לא מסוכנים והם לא יותר מבעיה אסתטית.

איך מעלים סימני רטיבות?

ההתמודדות עם סימני רטיבות בקירות היא לא כל כך סבוכה. אך גם כאן כדאי כי תבצעו אותה על ידי אינסטלטור מוסמך שיבחן את כל מה שצריך. ראשית ישנו צורך לתקן את הקיר עצמו מבפנים עוד לפני שמסתירים את הסימנים. יש כאלה שמשייפים את הקיר על מנת להסיר את כל הנזק שנגרם כתוצאה מהרטיבות. רק לאחר מכן יהיה אפשר לצבוע את הסימנים בכמה שכבות עד אשר הם ייעלמו. כך תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו העניינים יהיו בידיים שלכם.

איך מזהים רטיבות בקיר?

 

הסתכלו היטב על משטח הקיר

אם יש שינוי צבע של פני השטח, כגון צבע מצהיב, כתמים חומים מעוגלים או שינויי צבע שחורים, זה יכול להעיד על רטיבות. ובנוסף, על גידולי עובש וטחב. שימו לב היטב למרקם הקיר. צבע מתקלף הוא אינדיקטור ראשוני לבעיות רטיבות.

 

לחצו על הקיר

לחצו מעט על הקיר על מנת לראות איך הקיר מרגיש. קירות מעץ עשויים להרגיש מעט מוצקים במידה והם רטובים, בעוד שקירות גבס ירגישו רכים וספוגיים.

נזקי הרטיבות בקיר

רטיבות בקיר יכולה לגרום לכל מיני בעיות. זה יכול לפגוע בעבודות צבע, טפטים שעל הקיר. במקרים חמורים, זה אפילו יכול להוביל לצמיחת עובש וטחב. לא רק שזה מכוער, אלא שזה גם יכול להיות מסוכן לבריאות שלכם. לכן, אם אתם חושדים שהקירות שלכם לחים מדי או רטובים, יש לפעול במיידי.

 

אנשים רבים אינם מבינים את החשיבות של שמירה על הקירות שלהם. לא רק שזה יכול להוביל לתיקונים יקרים, אלא זה גם יכול להפוך את הבית לפחות נוח לחיות בו. כאשר לחות מחלחלת לתוך הקירות, זה יכול לגרום לצמיחת עובש וטחב מה שמוביל לריחות לא נעימים, בעיות נשימה ואפילו גירוי בעור. לבסוף, קירות לחים יכולים לגרום לבית להרגיש קר ורעוע, מה שמוביל לאי נוחות בבית.

 

אנשי מקצוע

אם אתם חושדים שהקירות שלכם לחים, חשוב להזמין איש מקצוע בהקדם האפשרי. הם יוכלו להעריך את היקף הנזק ולהמליץ על דרך הפעולה הטובה ביותר. אל תיקחו סיכונים עם שלמות הבית – אם אתם חושבים שיש רטיבות בקירות, התקשרו מיד לאיש מקצוע.

רטיבות בקירות
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם