עובש בקירות

עובש בקירות דורש טיפול מיידי להשארת פרטים
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

עובש בקירות: כך תעלימו את הסימנים מהקירות


התחלתם לראות סימני עובש על הקירות? המצב הזה עשוי להיות מאוד לא נעים. העובש לא רק נראה לא טוב, הוא יפגע בשווי של הנכס. כך שאם לא תתמודדו בצורה נכונה עם עובש בקירות המצב עשוי לצאת משליטה. חשוב להבהיר כי העובש עשוי גם לסכן את בריאותכם ואת בריאות בני משפחתכם. מהסיבה הזאת חובה שתגייסו את כל מה שעומד לרשותכם על מנת להתמודד עם המצב כראוי. איך תוכלו להעלים את העובש מהקירות?בדיוק על זה אנו הולכים לדבר במאמר הבא.

מדוע ישנו עובש על הקירות?

חשוב מאוד שתבינו את הסיבות השונות המביאות לכך שיופיע עובש בקירות של הבית. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תימנעו מהעובש להופיע שוב בעתיד. עובש הוא אחד מהשמות הכי נפוצים לפטריות שמופיעות בגלל רמת לחות גבוהה. כלומר עם ישנה רמות לחות גבוהה מאחורי אחד הקירות, סביר להניח כי יופיע עובש. לפיכך אפשר להבין כי לרוב עובשים נוצרים בגלל רטיבויות שונות ומגוונות.

קודם כל מתקנים את הנזילה

עוד לפני שמתקנים עובש בקירות, חובה להתמודד עם הסיבה שבגללה הוא הגיע. עובשים לא מגיעים סתם ככה, הם מגיעים בגלל נזילה ורטיבות. לכן אנו מציעים לכם קודם כל לפתור את הנזילה ולהעלים את הרטיבות. אם לא תטפלו במקור הבעיה, אתם תמצאו את עצמכם חוזרים לאותה נקודה. יש לכם אפשרות למנוע מהעובש לחזור בעתיד הנראה לעין. לאחר שתסיימו עם הנזילה, תוכלו למצוא את עצמכם מתמודדים עם העובש עצמו. אל תנסו לעשות קיצורי דרך כי זה עשוי לחזור אליכם כמו בומרנג. 

כעת תוכלו להעלים עובש בקירות

העלמת עובש מהקירות אינה כוללת בתוכה רק צביעה של הקיר. הקיר עצמו נפגע כתוצאה מהרטיבות, ולכן ישנו צורך לבצע פעולות רציניות. רק אחרי שמבריאים את הקיר עצמו, ניתן יהיה לצבוע אותו ביסודיות. המטרה היא לא לטאטא את העובש מתחת לשטיח לזמן מוגבל. השאיפה היא להעלים את העובש באופן יסודי ובצורה הכי מקצועית שיש. לכן לטוב כך מוטב כי תזמינו אנשי מקצוע מיומנים.

עובש בקירות
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם