ייבוש רצפה אחרי הצפה

ייבוש רצפה אחרי הצפה חשוב להתייעץ עם איש מקצוע
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

ייבוש רצפה אחרי הצפה – כך מתמודדים ביום שאחרי


קמתם בבוקר וגיליתם כי כל הבית מוצף? הגעתם לעבודה וראיתם שהמים עלו על גדותיהם? המצבים האלה יכולים לקרות לכל אחד מאיתנו. גם אם נבצע את כל הבדיקות הדרושות, לעיתים טריגר קטן עלול להביא להצפה של ממש. על מנת שתוכלו להחזיר את המצב לקדמותו יהיה עליכם לייבש את הרצפה. אל תחשבו שתוכלו לבצע ייבוש רצפה לאחר הצפה באופן עצמאי. לרוב לא יהיו לכם את הכלים והידע הדרוש כדי להשיג את המטרה. ישנה חובה כי הייבוש יתבצע על ידי איש מקצוע מיומן.

שאיבת המים שעלו על גדותיהם

בשלב הראשון במסגרת ייבוש רצפה אחרי הצפה ישנו צורך לשאוב את המים. לא תוכלו לספוג כמות גדולה של מים באופן עצמאי. אינסטלטור יכול להגיע עם ציוד מתקדם שמסוגל לשאוב כמויות גדולות של מים. שאיבת המים חייבת להתבצע במהירות על מנת למנוע נזק לריהוט של הבית או המשרד. כל זמן שהמים נשארים במקומם הם עלולים להרוס את כל מה שנמצא בדרכם. לא תרצו למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה המים הרסו הכל.

צריך לטפל גם ברטיבות הכלואה

יש כאלה שיחשבו כי אחרי שאיבת המים מהרצפה, ניתן יהיה לחזור לשגרה. אך למען האמת יש עוד דבר אחד חשוב שתצטרכו לבצע אותו. מה עם שאיבת המים הכלואים שנכנסו מתחת לריצוף? אומנם אינכם רואים את הרטיבות הזאת, אך זה לא אומר שהיא לא קיימת. צריך לשים לב גם לנושא הספציפי הזה. על ידי קידוח קטן בריצוף ניתן יהיה לשאוב את הרטיבות הכלואה בדומה להצפה הגלויה.

למה להזמין דווקא אותנו?

מתלבטים איזה חברה להזמין על מנת שתבצע ייבוש רצפה אחרי הצפה באופן מקצועי? הצוות שלנו ערוך ומוכן על מנת לספק לכם שירות. אנו נגיע אליכם תוך זמן קצר, ונמנע מההצפה להסב נזק רב. תזכרו כי כל זמן שהמצב נותר בעינו, הנזק רק עלול להחמיר. בנוסף אנו מגיעים עם הציוד המתקדם ועם אנשי המקצוע הכי מנוסים כדי לפתור את הבעיה.

ייבוש רצפה אחרי הצפה
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם