טיפול בהצפה

להתייעצות עם המומחים בתחום טיפול בהצפה השאירו פנייה
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

טיפול בהצפה – מדוע חשוב לעשות זאת כמו שצריך? 


הצפה עלולה להיות מאוד לא נעימה, והיא עשויה להביא גם לא מעט נזק. כל מי שיצא לו להתמודד עם הצפה, מבין עד כמה היא מפחידה. פתאום ללא כל התראה מוקדמת מים מתחילים להציף את הדירה או את העסק. אם לא תגיבו במהירות, הנזק עלול להיות משמעותי ממה שנדמה לכם. חשוב להבהיר כי טיפול בהצפה חייב להתבצע באפקטיביות. כך תוכלו לצמצם את חומרת העניין. כל מי שהגיב במהירות להצפה, מבין כי הוא בעצם היה זה שמנע נזק משמעותי במיוחד.

ממה יכולה להיגרם הצפה?

לא חסרות סיבות שעלולות להביא להצפה בבית או בעסק. מכיוון שיש לא מעט סיבות, קשה מאוד להתכונן בצורה יעילה לאפשרות הזאת. יש כאלה שחושבים שהם מוכנים, אך המציאות בסוף מכה בהם. לרוב ההצפות עשויות להופיע בגלל ליקוי אטימות, מזג אוויר גשום או תקלות במערכת האינסטלציה. כמו שאתם מבינים כל סיבה יכולה להגיע מכיוון אחר לחלוטין. ההמלצה בהקשר הזה היא לעולם לא להגיד "לי זה לא יכול לקרות".

כיצד ניתן לטפל בהצפה ביעילות?

לכל מי שתהה – טיפול בהצפה זה לא משחק ילדים. חובה שהוא יתבצע על ידי אינסטלטור מוסמך. אל תנסו לקחת את האחריות לידיים שלכם כי המצב עלול לצאת משליטה. על מנת להתמודד עם הצפה, חובה לאתר את מקור הנזילה. הרי יש סיבה מרכזית שבגללה המים עלו על גדותיהם. טיפול יעיל במקור התקלה ימנע מההצפה להגיע שוב כעבור זמן קצר. אחרי שמתקנים את מקור הנזילה, ניתן להתפנות להתמודד עם ההצפה עצמה. אין לטפל בהצפה עוד לפני שטיפלתם במקור הנזילה עצמה.

תוך כמה זמן אפשר לחזור לשגרה?

ההצפה עשויה לשבש את שגרת החיים שלכם. לפיכך בוודאי תרצו לחזור לשגרה הכי מהר שרק אפשר. אם העבודה תתבצע על ידי אינסטלטור מוסמך זה יקרה מוקדם מהצפוי. אנשי מקצוע מיומנים יכולים לטפל בהצפה תוך חצי שעה עד שעה. כמובן שמשך העבודה משתנה בין אינסטלטור אחד לבין אינסטלטור אחר. מבחינתכם הכי חשוב זה שהתקלה תיעלם לצמיתות. גם אם התיקון לוקח זמן, העיקר שהוא יהיה כזה שתוכלו להסתמך עליו בעתיד.

שאיבת מים מתחת לריצוף
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם