ייבוש רטיבות כלואה

ייבוש רטיבות כלואה רק אצל המקצוענים לבירורים חייגו
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

בעיות רטיבות? כך נכון לבצע ייבוש רטיבות כלואה


יש כל כך הרבה סוגי רטיבויות עד שאתם כבר מסוגלים ללכת לאיבוד. בעיות רטיבות הן מנת חלקם של כולנו, ואין אחד שיכול להימנע מהן. יש כאלה שסובלים מרטיבויות באופן קבוע ואחרים שאצלם זה קורה אחת לכמה זמן. אך מה שבטוח הוא שישנה חובה להגיב בצורה מהירה ומקצועית לכל סוג של רטיבות. אחת מסוגי הרטיבויות הכי שכיחה היא רטיבות כלואה. מה זה בדיוק אומר וכיצד מתמודדים עם רטיבות שכזאת? במאמר הבא נספק לכם את כל האינפורמציה הנדרשת לכם.

רטיבות כלואה – מהי?

עוד לפני שנדבר על שיטות ייבוש רטיבות כלואה, נספר לכם מהי הרטיבות הזאת. הרטיבות הזאת לרוב נמצאת מתחת לריצוף של הבית, ולכן היא לא יכולה להיעלם. חלק לא קטן מהרטיבויות פשוט נעלמות על ידי התאדותן כעבור תקופת זמן קצרה. כאן הסיפור הוא שונה, הריצוף מונע מהמים להתאדות ולכן הם נשארים במקומם. הרטיבות הזאת עלולה לפגוע במצע של הריצוף ולאחר מכן גם בריצוף עצמו. אם לא עושים פעולה יזומה הנזק עשוי להיות מאוד משמעותי.

איך ניתן לגלות רטיבות כלואה?

האמת היא שמאוד קשה לגלות מראש רטיבות כלואה מכיוון שהיא נסתרת מהעין. לא מעט אנשים מזמינים אינסטלטורים על בסיס קבוע על מנת שיבחנו את מצב הרטיבויות. ישנה אפשרות לגלות רטיבות כלואה על ידי סימני עובש או תזוזה של הריצוף. אם אתם מרגישים שיש משהו חריג, חובה להזמין איש מקצוע. הוא יבדוק האם צריך לבצע ייבוש רטיבות כלואה או כל פתרון אחר. עדיף לכם ללכת על בטוח, ולא לקחת סיכונים בהקשר הזה.

כיצד מבצעים ייבוש רטיבות כלואה?

קיימות כל מיני שיטות המאפשרות לייבש רטיבות כלואה מתחת לרצפה. אך יש שיטה אחת שהוכחה כשיטה הכי יעילה להתמודדות עם המצב הזה. השיטה גם לא מביאה איתה נזק משמעותי, כזה שתצטרכו להיות מודעים אליו. בשיטה הזאת עושים חור קטן בריצוף על מנת להגיע אל המצע שנמצא מתחתיו. לאחר שעושים חור קטן ניתן יהיה להכניס מכשור זעיר שנועד לשאוב את המים בקלות.

ייבוש רטיבות כלואה
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם