הסיפור שלנו

אודות


מתמודדים עם נזקי רטיבות או עובש בקירות? על מנת שתוכלו להחזיר את השליטה לידיים יהיה עליכם למצוא חברה המתמחה בפתרונות מקצועיים. חברת סופר דריי הוקמה בשנת 2012, ומאז הפכה להיות לחברה המובילה בתחום הזה. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי יורם דוד, לאחר שצבר ידע רב בתחום לאורך השנים בהן הוא עוסק בתחום הזה. החברה מגיעה עם ניסיון רב בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף. החברה מתמקדת בפתרונות שונים המושתתים על טכנולוגיה ירוקה. כל העבודות מבוצעות מבלי לפרק את הרצפה, ומבלי לפנות את הדיירים בעת ביצוען.

הגעה לבית הלקוח בזמן קצר

מהירות התגובה היא קריטית על מנת שיהיה אפשר להחזיר את המצב לקדמותו. כל עבודה המתבצעת בזמנים מאוחרים עלולה להביא איתה לנזק רב. אם תזמינו את חברת סופר דריי, תדעו כי לא תצטרכו לחכות זמן רב. החברה מגיעה לכל לקוח תוך זמן קצר על מנת להעניק שירות מקצועי באמצעות אנשי המקצוע שלה. נמאס לכם לחכות זמן רב לאינסטלטורים? הכוח נמצא בידיים שלכם, רק תצטרכו לעשות את הבחירה הנכונה.

משתמשים בציוד מתקדם ומשוכלל

חברת סופר דריי שמה לה למטרה לספק לכל לקוחות מגוון רחב של פתרונות מכל הסוגים. אין בעיה שהצוות שלנו לא יודע לפתור אותה, וזוהי המומחיות שלנו. איך הצוות של החברה מצליח לפתור את כל סוגי התקלות במהירות וביעילות? על ידי שימוש בציוד מתקדם ומשוכלל שנועד לטובת כך. מבחינתכם הציוד שבו החברה משתמשת הוא קריטי לבחון את יעילות העבודה. הציוד המשוכלל שבו החברה משתמשת לא רק מקל עליה להשיג תוצאות, הוא מאפשר לעשות זאת בדיוק מעורר השראה.

שירות אדיב לכל אורך הדרך

אם לא די בכל מה שסיפרנו עד כה, חשוב להדגיש כי החברה שמה לה למטרה להעניק שירות אדיב לכל לקוח. כל מי שפונה אל החברה מקבל את כל ההסברים ואת כל המידע הנדרש טרם ביצוע העבודה. בסיום העבודה הלקוח מקבל הסבר מקיף של התיקונים והדברים שבוצעו בפועל. כל זאת כאשר חיוך גדול מרוח על פניהם של אנשי המקצוע המיומנים.

עובש בקירות
לקבלת ייעוץ חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

077-8043683