רטיבות ברצפה

סובלים מרטיבות ברצפה? חייגו 050-5261199 מיידית!
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

רטיבות ברצפה: המדריך המקיף להתנהלות נכונה

רטיבות היא אף פעם לא עניין נעים, בטח כאשר היא מתרחשת בתוך הבית שלכם. אתם אמורים לעשות כל מה שצריך על מנת לפתור אותה בזריזות. הרי הימצאותה של הרטיבות מעידה על כך שיש בעיות חמורות יותר מעבר לפינה. אם לא תתמודדו עם הרטיבות כמו שצריך, המצב עלול לצאת משליטה במהירות שיא. במדריך הבא נסביר לכם כיצד מתמודדים עם רטיבות הנמצאת ברצפה. כך שלא תמצאו את עצמכם מרגישים חסרי אונים.

איך אפשר לזהות רטיבות בבית?

על מנת שתוכלו להתמודד עם רטיבות ברצפה, יהיה עליכם קודם כל לזהות אותה. זיהוי מוקדם של הרטיבות יאפשר לכם לפתור אותה בתחילת הדרך. ככל שהזמן עובר, כך הנזק שאותו תביא הרטיבות רק יגדל. לכן אנו מציעים לכם להיות תמיד עם היד על הדופק. הסימנים המקדימים להימצאותה של רטיבות הם חשבון מים גבוה, סימנים שונים בקירות או ברצפה, ומרצפות שהפכו להיות פתאום לא יציבות.

צנרת ישנה רצוי מאוד להחליף

במקרה שבו הרטיבות מופיעה בבית עם צנרת ישנה, ישנה המלצה להחליף אותה. רטיבות ברצפה תופיע שוב במקרה של צנרת ישנה בגלל שהיא ככל הנראה שחוקה. לכן אם לא תחליפו את הצנרת, תמצאו את עצמכם שוב חוזרים לאותו המקום. טיפול נקודתי במקרה הזה לא יסייע, וכמובן שלא יפתור את המצב. יהיה עליכם לבצע עבודה קצת יותר מקיפה על מנת להחזיר את השליטה אליכם לידיים. כמובן שהחלפת צנרת תקנה לכם שקט לאורך תקופה ארוכה.

תיקון נקודתי של הרטיבות

בסיטואציה אחרת שבה יש לכם צנרת חדשה בדירה, אין צורך להחליף את הצנרת כולה. תוכלו להסתפק בתיקון נקודתי של הרטיבות, תוך ניסיון להבין מה גרם לה. חובה על איש המקצוע שמבצע את המשימה לספק לכם כמה שיותר אינפורמציה. כך תוכלו למנוע את המקרה הבא שבו תופיע לכם רטיבות בתוך הרצפה או בכל מקום אחר בבית. לא פעם הסיבה שבגללה נוצרת רטיבות היא חוסר תשומת לב שלכם. יש אפשרות למנוע את הבעיה הזאת על ידי תיקון נקודתי והפקת לקחים.

רטיבות בקיר גורם לקילוף צבע לבן
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם