רטיבות בקירות
רטיבות בקירות? בואו לפתור את הבעיה!
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

רטיבות בקירות: איך אפשר להעלים רטיבות בקיר?

אם עדיין לא התמודדתם עם רטיבות המופיעה בקירות, ככל הנראה זה עניין של זמן. כל אחד יתמודד בשלב כזה או אחר עם רטיבות המופיעה בקיר, ולכן צריך לדעת מה עושים. אם תעשו בחירות לא נכונות, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה רצינית. בעיה שבה לא תדעו איך להעלים את הסימנים המציקים הללו. הסימנים יהיו כאלה שיפגעו בנראות של הדירה, והם גם עלולים להביא סכנה בריאותית של ממש.

תמיד יש סיבה לרטיבות בקיר

חשוב שתבינו כי רטיבות בקירות של הבית לא מופיעה סתם כך. תמיד ישנה סיבה מסוימת שבגללה הסימנים הללו מופיעים. כך שאם תבחרו להתעלם מהסימנים הללו, לא בטוח שתוכלו לפתור את הבעיה. אתם רק תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה הבעיה מחמירה. לכן ההחלטה הכי פחות טובה מהצד שלכם תהיה להתעלם מהסימנים הללו. תוך זמן קצר תוכלו לראות איך הסימנים הללו מתפשטים בכל רחבי הבית. פתאום באזורים שונים תתחילו לראות את אותם הסימנים.

קודם כל צריך לטפל בנזילה

הסיבה הראשית שבגללה מופיעה רטיבות על הקיר היא הימצאות של נזילה. נזילה מביאה לכך שהמים שנשפכים לכל עבר מרטיבים את הקיר ועלולים לגרום רטיבות בקיר פנימי. אם אתם רוצים להתמודד עם הרטיבות בצורה יעילה יהיה עליכם להתמודד עם הנזילה. כל עוד הנזילה נותרת בעינה, הרטיבות תופיע כמעט בכל רגע נתון. רק כאשר תסיימו לטפל בנזילה, תוכלו להתחיל להתמקד בסימני הרטיבות. סימני הרטיבות כשלעצמם הם לא מסוכנים והם לא יותר מבעיה אסתטית.

איך מעלים סימני רטיבות?

ההתמודדות עם סימני רטיבות בקירות היא לא כל כך סבוכה. אך גם כאן כדאי כי תבצעו אותה על ידי אינסטלטור מוסמך שיבחן את כל מה שצריך. ראשית ישנו צורך לתקן את הקיר עצמו מבפנים עוד לפני שמסתירים את הסימנים. יש כאלה שמשייפים את הקיר על מנת להסיר את כל הנזק שנגרם כתוצאה מהרטיבות. רק לאחר מכן יהיה אפשר לצבוע את הסימנים בכמה שכבות עד אשר הם ייעלמו. כך תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו העניינים יהיו בידיים שלכם.

 

WhatsApp Image 2021-07-21 at 14.43.07
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם