רטיבות בבית

סובלים מרטיבות בבית? חייגו 050-5261199 מיידית!
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

מהן הסיבות הכי נפוצות להיווצרות רטיבות בבית?

מצאתם את עצמכם מתמודדים עם רטיבות בבית? על מנת שתוכלו למנוע את הפעם הבאה, יהיה עליכם להבין את הסיבות המביאות להיווצרותה. יש כאלה שחושבים שהם יודעים את כל הסיבות, אך בפועל המציאות היא שונה. מוטב כי תעברו בזריזות על המאמר על מנת להפנים מהן הסיבות שבגללן היא מגיעה. אולי חלק מהסיבות הן כאלה שאינכם מודעים אליהן, והן אלה שגורמות לרטיבות אצלכם בדירה. רטיבות קטנה או גדולה תהיה מאיימת בדיוק באותה הצורה מנקודת המבט שלכם.

תשתית ישנה וצנרת שחוקה

אחת מהסיבות המרכזיות לכך שמגיעה רטיבות לקיר היא תשתית ישנה וצנרת שחוקה. התשתיות הישנות מביאות לכך שיש דליפות של מים, והדליפות הללו מביאות להיווצרות של רטיבות. על מנת לפתור את המצב ישנו צורך להחליף את הצנרת. אם תרצו להשיג פתרון זמני בלבד תוכלו כמובן לתקן את הבעיות באופן נקודתי, אך קחו בחשבון כי המצב עלול לחזור על עצמו.

בעיות איטום של קירות הבית

עוד סיבה שבגללה יכולה להופיע רטיבות בבית היא בעיית איטום כזאת או אחרת. האיטום של הדירה אמור ברוב המקרים למנוע מהמים לחדור אל הקירות. כאשר אנו מדברים על מים, לרוב מדובר על מי גשם שלרוב אינם מדאיגים אתכם. ברגע שהאיטום לוקה בחסר, המים חודרים אל הקירות ובסיטואציה כזאת מופיעה רטיבות. הפתרון במקרה הזה יהיה פשוט לאטום מחדש את המבנה. ברגע שתתקנו את האיטום של הקירות, תוכלו למנוע את הרטיבות הבאה.

נזילה אצל אחד מהשכנים

לא תמיד האשמה על הרטיבות נמצאת עליכם, לעיתים דווקא השכנים הם אלה שאשמים. אך לפני שאתם הולכים להאשים אותם, לרוב הם בכלל לא יהיו מודעים למצב. בעיות בצנרת של השכנים עלולות להופיע דווקא אצלכם בדירה ולא אצלם. כל מיני דליפות של מים ופיצוצים שונים יביאו להופעת רטיבות אצלכם בקיר. הרי הקירות הם קירות משותפים, ולכן הנזק של הדליפה עלול לבוא לידיי ביטוי אצלכם. רק אינסטלטור מנוסה ומקצועי יכול להגיד לכם בדיוק מהי הסיבה שבגללה יש לכם רטיבות בדירה.


כיצד ניתן למנוע רטיבות בבית?

אוורור הבית

זה לא כל כך קשה למנוע בעיות רטיבות ועובש. הצעד הראשון הוא לוודא שיש אוורור טוב בבית או בבניין. ניתן לעשות זאת על ידי פתיחת חלונות בעת הצורך, שימוש במסיר לחות, או התקנת מאווררי פליטה בקרבת אזורים של הצטברות לחות פוטנציאלית
כגון חדרי אמבטיה ומטבחים.

איטום

בדקו את האטומים סביב הדלתות והחלונות כדי לוודא שהם אטומים כהלכה. אם מצאתם אטום שחסר, אטמו אותם מחדש. כמו כן, יש לבדוק את האיטום על בסיס קבוע עבור סדקים או רווחים שעלולים להוביל להצטברות לחות.

מערכות בקרת לחות

התקנת חיישני לחות ואזעקות יכולה לסייע בזיהוי בעיות פוטנציאליות לפני שהן הופכות לחמורות. מערכות ניטור לחות יכולות למדוד את רמות הלחות באזורים כמו מרתפים וחללים סגורים, ולתת לכם אזהרה מוקדמת שעשויה להיות בעיית רטיבות.

בדיקת צנרת

צנרת הבית שלכם צריכה להיבדק באופן קבוע לאיתור סימני נזילה. אם מתגלה נזילה, יש לתקן אותה מיד כדי למנוע נזק נוסף. עם כל הפעולות הללו, לא אמורה להיות לכם בעיה עם רטיבות בבית העסק או בבית. אם אי פעם אתה מודאג מבעיית רטיבות אפשרית, צרו קשר איתנו- Super Dry נעזור לכם לייבש במהירות כל רטיבות על מנת שתוכלו לחזור לשגרה.

למה לטפל ברטיבות בבית בהקדם האפשרי?

חשבון מים גבוה

חשוב לזהות נזילות או רטיבות מוקדם ככל האפשר, רטיבות שלא זוהתה בזמן יכולה להוביל לחשבונות מים גבוהים יותר. על ידי בדיקת צנרת הבית באופן קבוע, תוכלו לזהות כל בעיה אפשרית ולהבטיח שלא תצטרכו לשלם יותר בטווח הארוך.

סכנה בריאותית: בעיות רטיבות ועובש

להרבה אנשים זה אולי נראה כמו בעיה לא כל כך גדולה, בסופו של דבר זה רק קיר או רצפה רטובים, אבל בעיה זו עלולה להוביל לבעיות בריאותיות בטווח הארוך. עודף לחות מתחת לבית עלול לגרום לעובש, עובש מייצר אלרגנים וחומרים מגרים
שיכולים להשפיע על בריאות האנשים שנמצאים בחלל העובש. בנוסף, עובש עלול לגרום גםלנזקים מבניים, לרבות החלשת המבנה עצמו וגרימה לסדקים והידרדרות בקירות ובתקרות.

נזק לריהוט

לא רק שעודף רטיבות עלול לפגוע במבנה הנכס, אלא גם לגרום לקורוזיה ולהידרדרות של רהיטים.

פגיעה בערך הנכס

בנוסף לסיכונים בריאותיים, עובש שנוצר כתוצאה מרטיבות או לחות עלול להביא גם לירידה בערך הנכס. הסיבה לכך היא שקונים פוטנציאליים רבים נרתעים מנוכחות עובש ואולי לא ירצו לרכוש נכס עם בעיה כזו.

המראה של הבית

אף אחד לא ירצה לגור בבית עם קירות מוכתמים בעובש. זה לא נעים למראה. רטיבות עלולה לגרום לכתמים לא יפים על קירות והרצפות ולגרום לריח רע שאינו נעים לכל מי שעובר או נכנס לבית.

אל תזניחו

רטיבות קשה שהוזנחה במשך שנים עלולה להפוך את הבית לבלתי ראוי למגורים ועלולה להיות יקרה לתיקון. זה יכול לגרום לבעל הנכס להשקיע כסף רב בתיקונים ושיקום. לכן, חשוב לפעול בהקדם האפשרי על מנת למנוע השלכות חמורות יותר.

סופר דריי: נעבוד ביחד

בסופר דריי אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר לבעיות הרטיבות שלהם. הצוות שלנו בעל ניסיון רב בייבוש ואידוי לחות מתחת לריצוף, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת עם מינימום הפרעות. כמו כן, יש לנו מגוון שירותים שניתן להתאים לצרכים שלכם כמו הסרת לחות ושיקום מבנים מעובש.

הצוות שלנו מחויב לספק את השירות והמוצרים האיכותיים ביותר, כמו גם לוודא שהבית או מקום העבודה שלכם בטוחים מבעיות רטיבות אפשריות. אנו מבטיחים שתהיו מרוצים מהשירותים והתוצאות שלנו.

 

 

רטיבות בקיר גורם לקילוף צבע לבן
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם