רטיבות בבית

סובלים מרטיבות בבית? חייגו 077-8043683 מיידית!
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

מהן הסיבות הכי נפוצות להיווצרות רטיבות בבית?

מצאתם את עצמכם מתמודדים עם רטיבות בבית? על מנת שתוכלו למנוע את הפעם הבאה, יהיה עליכם להבין את הסיבות המביאות להיווצרותה. יש כאלה שחושבים שהם יודעים את כל הסיבות, אך בפועל המציאות היא שונה. מוטב כי תעברו בזריזות על המאמר על מנת להפנים מהן הסיבות שבגללן היא מגיעה. אולי חלק מהסיבות הן כאלה שאינכם מודעים אליהן, והן אלה שגורמות לרטיבות אצלכם בדירה. רטיבות קטנה או גדולה תהיה מאיימת בדיוק באותה הצורה מנקודת המבט שלכם.

תשתית ישנה וצנרת שחוקה

אחת מהסיבות המרכזיות לכך שמגיעה רטיבות לקיר היא תשתית ישנה וצנרת שחוקה. התשתיות הישנות מביאות לכך שיש דליפות של מים, והדליפות הללו מביאות להיווצרות של רטיבות. על מנת לפתור את המצב ישנו צורך להחליף את הצנרת. אם תרצו להשיג פתרון זמני בלבד תוכלו כמובן לתקן את הבעיות באופן נקודתי, אך קחו בחשבון כי המצב עלול לחזור על עצמו.

בעיות איטום של קירות הבית

עוד סיבה שבגללה יכולה להופיע רטיבות בבית היא בעיית איטום כזאת או אחרת. האיטום של הדירה אמור ברוב המקרים למנוע מהמים לחדור אל הקירות. כאשר אנו מדברים על מים, לרוב מדובר על מי גשם שלרוב אינם מדאיגים אתכם. ברגע שהאיטום לוקה בחסר, המים חודרים אל הקירות ובסיטואציה כזאת מופיעה רטיבות. הפתרון במקרה הזה יהיה פשוט לאטום מחדש את המבנה. ברגע שתתקנו את האיטום של הקירות, תוכלו למנוע את הרטיבות הבאה.

נזילה אצל אחד מהשכנים

לא תמיד האשמה על הרטיבות נמצאת עליכם, לעיתים דווקא השכנים הם אלה שאשמים. אך לפני שאתם הולכים להאשים אותם, לרוב הם בכלל לא יהיו מודעים למצב. בעיות בצנרת של השכנים עלולות להופיע דווקא אצלכם בדירה ולא אצלם. כל מיני דליפות של מים ופיצוצים שונים יביאו להופעת רטיבות אצלכם בקיר. הרי הקירות הם קירות משותפים, ולכן הנזק של הדליפה עלול לבוא לידיי ביטוי אצלכם. רק אינסטלטור מנוסה ומקצועי יכול להגיד לכם בדיוק מהי הסיבה שבגללה יש לכם רטיבות בדירה.

רטיבות בבית
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם