עובש בקיר פנימי

עובש בקיר פנימי ייעוץ ללא עלות
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

עובש בקיר פנימי– מה אפשר לעשות במצב כזה?


יש כאלה שחושבים כי עובש בקיר פנימי הוא בעיקר עניין אסתטי. אך למען האמת אם נצטרך לבחון את המצב מקרוב נגלה כי הוא מביא איתו סיכונים רבים. לא סתם כל איש מקצוע שחי ונושם את העולם הזה ימליץ לכם לטפל בו במהירות. העובש עצמו יפגע בקירות של הבית, ובשלב מתקדם יתחיל לפגוע גם בבני המשפחה. אז לפני שאתם תצטערו על כך, במאמר הבא נסביר לכם מה לעשות. איך תוכלו לגרום לכך שהעובש ייעלם, והקירות יחזרו למצבם התקין.

עובש בקיר – סכנה בריאותית!

עוד לפני שנדבר על כמה עובש בקיר פנימי עשוי לפגוע בנראות של הדירה. נדבר על כך שהוא מביא איתו לא מעט סכנה בריאותית למי שנמצא קרוב. אנשים שגרים בבית ונחשפים לעובש בקביעות עלולים לפתח בעיות בריאותיות שונות. זוהי הסיבה המרכזית שבגללה מוטב לכם לטפל בעובש כמה שיותר מהר. כך תוכלו למצוא את עצמכם חיים בבית ללא כל חשש. תתפלאו לעיתים העובש עשוי להיות חמור בהרבה ממה שנדמה לכם.

עובש פוגע בנראות של הדירה

אחרי שדיברנו על הסכנה הבריאותית של עובש בקיר פנימי בבית או בכל חלל סגור. כעת נציין כי לא רק שהעובש פוגע בבריאות, הוא גם עשוי לפגוע בכיס שלכם. כיצד? על ידי כך שהוא יוריד באופן ניכר את הערך של הדירה. אם תרצו למכור את הדירה או להשכיר אותה זה עשוי לפגוע המון. יש כאלה שמספרים כי העובש הוריד את הערך של הדירה בעשרות אחוזים. כך ששווה לכם לשלם על מנת לתקן את העובש.

כיצד מטפלים בעובש בקירות?

נדגיש כי זה לא עניין של מה בכך לטפל בעובש בקירות. יש כאלה שחושבים כי מספיק רק לצבוע את הקיר. עובש לרוב נמצא עמוק בתוך הקיר, ולכן צריך לבצע טיפול יסודי. להסיר כל סימן של עובש מתוך הקיר, ורק לאחר מכן לבצע צביעה ותיקונים נדרשים. אם לא תעלימו את העובש באופן נכון הוא עשוי לחזור בעתיד הקרוב או אפילו בעתיד הרחוק.

עובש בקיר פנימי
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם