ייבוש רטיבות תת רצפתית

ייבוש רטיבות תת רצפתית אצל המקצוענים חייגו 077-8043683
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

ייבוש רטיבות תת רצפתית–העלימו את הרטיבות מתחת לרצפה


אף אחד לא יכול לדעת באמת מה קורה מתחת לרצפה. זוהי הסיבה שבגללה רטיבות תת רצפתית עולה להסב נזק רב מבלי שאפילו תהיו מודעים לכך. רטיבות מתחת לרצפה מתרחשת עקב פיצוצי צנרת או כל מיני סיבות אחרות שגורמות להצפת מים. כדאי לכם להכיר את השיטה המובילה שבאמצעותה ניתן להעלים את הרטיבות. אפילו אם היא נמצאת מתחת לריצוף של הבית, אין צורך להסיר את כל הריצוף. יש שיטה אחת שכבר הוכחה בתור השיטה הכי יעילה להעלים את הרטיבות הכלואה.

איך אפשר לזהות רטיבות תת רצפתית?

על מנת שתוכלו לבצע ייבוש רטיבות תת רצפתית, יהיה עליכם לזהות את הרטיבות. יש כל מיני סימנים מחשידים שאמורים להתריע בין היתר על רטיבות מתחת לריצוף הבית. ראשית חשבון מים מופרז הוא סימן מובהק לכך שישנה נזילה באזור כזה או אחר. רטיבות בתקרה של השכנים עשויה להעיד כי מסתתרת לה רטיבות תת רצפתית אצלכם בבית. סימנים שונים על הריצוף של הבית כמו פטריות או עובש גם הם מחשידים. עדיף שתזמינו איש מקצוע גם במקרה שבו יש לכם ספק ממש קטן.

למה אי אפשר להשאיר את המצב כך?

זה יכול להיות מאוד מפתה להשאיר את הרטיבות בדיוק כמו שהיא. הרי גם ככה אף אחד לא באמת רואה אותה– לא ככה? שימו לב כי ישנה חובה לבצע ייבוש רטיבות תת רצפתית באופן מקצועי. אם תשאירו את הרטיבות כך היא עלולה להפוך להיות חמורה פי כמה. פתאום תמצאו את עצמכם בתור בור ללא תחתית, ותוציאו על התיקון המון כסף.

אל תזמינו חברה לא מנוסה

על מנת לבצע זאת ישנו צורך להגיע עם ניסיון. אל תזמינו חברה לא מנוסה אשר לא יודעת כיצד לבצע את העבודה. השיטה הכי יעילה לייבש רטיבות תת רצפתית היא על ידי חור בריצוף. חור קטן במקום נסתר מן העין עשוי להיות מספק על מנת לבצע ייבוש מקצועי. אחרי שעושים את החור מחדירים דרכו מכשיר קטן שאמור לשאוב את כל המים.

ייבוש רטיבות תת רצפתית
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם