ייבוש סומסום

ייבוש סומסום מקצועי! להזמנות חייגו 077-8043683
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

ייבוש סומסום – המצע האולטימטיבי למנוע נזילות


לא משנה כמה תנסו למנוע את הנזילה הבא, היא פשוט עשויה להופיע ללא התראה מוקדמת. מהסיבה הזאת חובה לנסות לחשוב מחוץ לקופסה כדי למנוע נזילות בעתיד. הסומסום הוא המצע הכי שכיח המהווה תשתית לריצוף של הבית. השכיחות שלו כל כך גבוהה מכיוון שהוא אידיאלי לכל סוגי הריצופים. מכיוון שהמצע הזה הוא המצע המועדף על רוב אנשי המקצוע, ישנו צורך לדעת כיצד לייבשו. באמצעות ייבוש סומסום תוכלו לחזור אל השגרה, ולדעת כי הנזילה לא אמורה להטריד אתכם עוד.

מה עושים לפני שמתחילים לייבש?

עוד לפני שמתחילים לייבש את הסומסום, ישנם כמה דברים שצריך לבצע. הבדיקה הראשונה היא בדיקת הלחות של המצע. כך תוכלו להבין עד כמה המצב חמור, ועד כמה הלחות חורגת מן הנורמה. אם הלחות חורגת מן הנורמה, כמובן שישנו צורך לייבש אותה. בחלק מהמקרים תגלו כי הלחות תקינה, ותוכלו להמשיך ללא כל בעיה. לא תמיד החששות שלכם יתבררו בתור חששות שיש להם תכלית או הצדקה.

מדוע חובה להגיב במהירות?

לבצע ייבוש סומסום כמו שצריך זה לא פשוט, וחשוב לבצע אותו במהירות. המים שנספגים בתוך הסומסום עלולים להביא לבלגן רציני בהמשך הדרך. הרי הסומסום הוא המצע שעליו הריצוף של הבית נמצא. ברגע שהמצע לא יהיה אפקטיבי, הריצוף כולו עלול לעשות בעיות. פתאום תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה הריצוף יזוז ממקומו. אם לא די בכך, הרטיבות מתחת לפני השטח עלולה להביא לעובש ולבעיות נוספות. לא חסרות סיבות שישכנעו אתכם לטפל ברטיבות בהקדם האפשרי. כי כל זמן שעובר עלול להחמיר את המצב פי כמה בהשוואה למצב הנוכחי.

איך ניתן לייבש מצע סומסום?

טכניקת הייבוש דומה מאוד לכל הטכניקות האחרות שבוודאי יצא לכם לשמוע עליהן. הייבוש מתבצע כאשר קודחים חור קטן במקום נסתר מן העיניים. אחרי שקודחים חור בריצוף, ישנה אפשרות להגיע ישירות אל המצע. ברגע שמגיעים אל מצע הסומסום ניתן לבצע שאיבה איכותית. השאיבה נועדה על מנת להעלים את כל המים שנמצאים מתחת לפני השטח. בשלב הזה תוכלו לראות איך המצע חוזר להיות מצע יבש ותקין.

ייבוש סומסום על ידי צינור בבית
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם