ייבוש חול

ייבוש חול אצל המומחים השאירו פנייה
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

077-8043683

כיצד הכי כדאי לבצע ייבוש חול הנמצא מתחת לריצוף?


חוששים כי מסתתרת לה נזילה מתחת לריצוף? עליכם להבין כי מהירות התגובה היא זאת שתשנה את תמונת המצב כולה. אם תחליטו להשאיר את המצב כמו שהוא, הנזק שייגרם יכול רק להחמיר. מכאן עולה השאלה כיצד נהוג לבצע ייבוש חול באופן יעיל? הרי זה לא קל להגיע אל החול הנמצא מתחת לריצוף של הבית. אנו ננסה לעשות לכם סדר על מנת שתוכלו להבין מה מצפה לכם. גילוי נאות, זה יהיה הרבה פחות גרוע ממה שנדמה לכם בשלב הזה.

ביצוע בדיקות לאימות החשד

גם אם אתם בטוחים שקיימת נזילה, ישנה חובה לבצע בדיקות מעמיקות. הרי לא בכל פעם שלקוח מתלונן על נזילה, זה אכן מה שקורה במציאות. במסגרת הבדיקות בוחנים את רמת הלחות של החול הנמצא מתחת לריצוף. אם מזהים כי הלחות גבוהה, זה כמובן מדליק נורות אדומות. אם הלחות של החול היא לחות רגילה, ככל הנראה שלא מסתתרת לה נזילה מתחת לפני השטח.

לפני הייבוש – מתקנים את הנזילה

במקרה שבו גיליתם כי אכן רמת הלחות גבוהה, ניתן יהיה לעבור לשלב הבא. השלב הבא יהיה השלב שבו מתקנים את מקור הנזילה. אי אפשר לעבור מיד לייבוש החול, כי תוך זמן קצר הנזילה תביא לכך שהחול שוב יתרטב. כל מי שמיד מבצע ייבוש חול ימצא את עצמו בדיוק באותה הנקודה. איש מקצוע מיומן ישתמש בציוד מתקדם על מנת לאתר את מקור הנזילה. לאחר שמאתרים את מקור הנזילה ניתן לגשת לטפל בה במקצועיות, ובעצם למנוע ממנה להמשיך לעשות בעיות.

לאחר תיקון הנזילה ניתן לבצע ייבוש

השלב האחרון הוא בעצם השלב החשוב ביותר. אחרי שמתקנים את הנזילה, אי אפשר להשאיר את החול עם רמת לחות גבוהה. אם תשאירו את המצב כפי שהוא, החול המשמש כמצע של הריצוף עלול לפגוע בו. באמצעות חור קטן בריצוף ניתן לגשת אל החול הנמצא מתחת לפני השטח. באמצעות החור שנוצר ניתן יהיה להכניס מכשיר מיוחד שמטרתו לשאוב את המים שהצטברו בתוך החול.

ייבוש חול מתחת לריצוף
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם