ייבוש חול רטוב

הזמינו היום את המקצוענים לייבוש חול רטוב
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

ייבוש חול רטוב – כך מתמודדים עם נזילה מתחת לריצוף


יכולות להיות המון סיבות שונות ומגוונות להיווצרות חול רטוב. הסיבה השכיחה ביותר היא כמובן פיצוצי צנרת שמתרחשים מתחת לפני השטח. עם הזמן ככל שהמצב מחמיר, כך המים עשויים לחלחל לתוך החול. אפשרות נוספת שעלולה לגרום לחול רטוב היא מזג האוויר ההפכפך. אומנם במדינת ישראל הקיץ זוהי העונה הדומיננטית, אך עדיין החורף עשוי להיות רטוב ולח. החול הוא בעצם המצע שעליו יושב הריצוף, ולכן ישנה חובה לטפל בנושא כמו שצריך. מה עושים על מנת לבצע ייבוש חול רטוב בצורה אידיאלית?

השלבים בעת ייבוש חול

אנו מציעים לכם להכיר את השלבים הבסיסיים, כך תוכלו לדעת למה לצפות. אלו הם השלבים המרכזיים בעת ביצוע הליך ייבוש חול רטוב בדירה:

  • נטילת דגימה קטנה מהחול שמטרתה העיקרית היא לבחון את רמת הלחות. כך יהיה ניתן לדעת כי אכן מסתתרת לה נזילה מתחת לפני השטח. רק במקרה שבו מאתרים רמה גבוהה של לחות בחול, מתקדמים לעבר השלב הבא.
  • תיקון מקור הנזילה, על מנת למנוע שהמצב יחזור שוב בעתיד הנראה לעין. אנשי מקצוע שלא מתקנים את הנזילה יביאו אתכם לעמוד שוב באותה הסיטואציה תוך זמן קצר. הרי אם הנזילה לא תתוקן היא תמשיך להרטיב את החול.
  • לאחר שמתקנים את הנזילה, ניתן לייבש את החול בצורה מקצועית. אחרי שאיבת המים מהחול, בודקים שוב את רמת הלחות על מנת לוודא שהיא תקינה. כך תוכלו מצידכם לחזור לשגרה ולדעת כי לא אמורות להיות סיבות לחשוש.

אחריות על העבודה – יש דבר כזה?

כל איש מקצוע שמכבד את עצמו אמור לספק אחריות על העבודה. ייבוש חול זה לא עניין של מה בכך, וחובה שהוא יתבצע באופן מקצועי. מהסיבה הזאת אם לא קיבלתם אחריות על העבודה זה אמור להדליק נורות אדומות. אתם מבחינתכם לא תוכלו להיות רגועים אם לא תקבלו אחריות מלאה מאיש מקצוע מיומן. לכן אחריות על העבודה זוהי אמורה להיות אחת מדרישות הבסיס שלכם.

ייבוש חול רטוב
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם