בדיקת לחות

הירשמו לבדיקת לחות אצל המקצוענים
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

בדיקת לחות – כך מתמודדים עם הצפה בדירה


הדירה הוצפה, ואתם מרגישים חסרי אונים? עליכם לדעת כי אומנם הסיטואציה לא נעימה, אך זה לא סוף העולם. תוכלו להזמין אינסטלטור שינסה להבין מהם הגורמים השונים שהביאו להצפה. הרי יכולות להיות כל מיני סיבות שגרמו לכך שהמים יעלו על גדותיהם. אחרי שדאגתם לפנות את המים מהדירה, ישנה עוד פעולה אחת שנותרה לכם לעשות. אנו כמובן מדברים על בדיקה של הלחות, בדירה שיכולה לשנות את התמונה כולה. מה זה אומר וכיצד מבצעים את הבדיקה הספציפית הזאת? זה הזמן לשמוע את כל ההסברים.

מדוע צריך לבצע בדיקה לבחינת הלחות?

אחרי שהמים מציפים את הדירה, הם עשויים לחלחל אל תוך הריצוף של הבית. על פניו זה נדמה כי ההצפה נמצאת הרחק מאחוריכם, אך המציאות עשויה להיות שונה בתכלית. על ידי בדיקת לחות תוכלו לוודא כי המצע שמתחת לריצוף לא נפגע. במילים אחרות תוכלו לוודא כי לא חלחלו מים מבעד לריצוף והצליחו להגיע עד למצע. אם המים מגיעים למצע, הם עשויים להפוך את כל הסיטואציה ללא נעימה בלשון המעטה.

איך נהוג לבצע את הבדיקה הזאת?

בעבר על מנת לבצע בדיקת לחות היה צורך להרים את כל הריצוף. כיום לשמחתכם המצב הוא הרבה פחות נוראי והבלגן בדירה יהיה מינורי. כל מה שצריך לעשות זה רק לעשות חור קטן בריצוף על מנת להגיע אל המצע. לוקחים דגימה קטנה של חול על מנת להבין את מידת הלחות. לאחר מכן באמצעות ציוד מתקדם ניתן יהיה להבין את רמת הלחות המדויקת. זה ללא ספק הופך את כל התהליך לתהליך שפשוט מאוד לבצע אותו.

מי יכול לבצע בדיקת לחות במקצועיות?

אין מקום להימורים כאשר מדובר על בדיקה כל כך חשובה ומשמעותית. אנו מציעים לכם לפנות לחברות מנוסות אשר מקצועיות בביצוע בדיקת רמת לחות. רוצים ללכת על בטוח? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולדעת כי אתם בידיים הכי טובות. הצוות שלנו ערוך ומוכן על מנת לעמוד במשימה ולסייע לכם בכל מה שנדרש. כך תשימו את ההצפה מאחוריכם, ותוכלו להתרכז בעניינים חשובים לא פחות.

בדיקת לחות בקיר על ידי מכשיר מתאים
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם