איתור רטיבות בקיר

לאיתור רטיבות בקיר השאירו פנייה ונחזור מידית!
מעוניינים בייעוץ מקצועי?
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
הסיפור שלנו

חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.חברת סופר דריי מתמחה בייבוש ובאידוי רטיבות תחת הריצוף (קרמיקה, אריחים, שיש, חול, חצץ), בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, ללא פירוק או חימום הרצפה, וללא פינוי תכולת הדירה והדיירים. לסופר דריי ניסיון רב בייבוש תת רצפתי החל מהשירות ועד לביצוע העבודה.

למה לבצע איתור רטיבות בקיר באמצעות מצלמה תרמית?

שוב פעם אתם מגלים סימני רטיבות על הקיר? בוודאי אתם כבר מבינים כי הם לא מופיעים סתם כך. אמורה להיות סיבה שבגללה הופיעו פתאום סימנים מוזרים על הקיר. לרוב הסימנים הללו מעידים על הימצאותה של נזילה. הנזילה יכולה להיות קטנה או גדולה, אך למען האמת זה לא אמור להעסיק אתכם. הכי חשוב מבחינתכם זה לאתר את הנזילה ולהעלים את סימני הרטיבות. מדוע כדאי לכם לבצע את המשימה הזאת באמצעותה של מצלמה תרמית?

איתור ממוקד של מקור הנזילה

על מנת שתוכלו להעלים את הרטיבות, יהיה עליכם לאתר את מקור הנזילה. לא פעם כאשר אינסטלטור לא מאתר את מקור הנזילה, הרטיבות חוזרת על עצמה שוב ושוב. איתור רטיבות בקיר על ידי מצלמה תרמית מאפשרת לאתר את מקור הנזילה. כלומר לא תצטרכו לקחת סיכונים, ולא תצטרכו להתמודד שוב עם רטיבויות בעתיד הנראה לעין.

אין נזק במהלך העבודה עצמה

בעבר פעולת איתור של רטיבות בקירות השונים בבית הייתה מגיעה עם נזק רב. המשמעות היא שאחרי שהיו מאתרים את סיבת הרטיבות, היה צריך לתקן את כל הקירות בבית. כיום בזכות הטכנולוגיה המתקדמת זוהי לא המציאות שבה אתם חיים. תוכלו לאתר את הרטיבות על ידי מצלמה תרמית מבלי להסב נזק לקיר. הבדיקה עצמה מתבצעת מבעד לקירות, ולא אמור להיות הרס בשום צורה שהיא. כך לאחר הסריקה תוכלו לחזור לשגרה רגילה ללא הפרעות וללא עיכובים.

עלויות כספיות משתלמות במיוחד

כדאי לכם מאוד שלא לשמוע על ההוצאות הכספיות שעלולות להגיע כתוצאה מהרטיבות. הרטיבות עצמה עלולה להרוס את הקירות, ולהביא להוצאות כספיות משמעותיות. לפיכך איתור רטיבות בקיר על ידי מצלמה תרמית הופכת להיות מאוד משתלמת. היא מאפשרת לכם לאתר את הרטיבות ואת הסיבה להימצאותה בתקציב שפוי. לאחר מכן תצטרכו לבצע תיקון, שגם הוא לא אמור לעלות יותר מידיי. כך תוכלו לחסוך מאות שקלים, שאותם תוכלו להשקיע במקומות אחרים. העלות של איתור רטיבות אמורה לנוע בין 300 ₪ עד 500 ₪ לרוב.

איתור רטיבות בקיר
לייעוץ עם מומחה חייג
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם